2N 9137131CKU

30.290  s DPH

IP dveřní interkom Vario 2N 9137131CKU je univerzální dveřní komunikátor se třemi tlačítky, kamerou, numerickou klávesnicí a SIP komunikací. Splňuje nejvyšší nároky nejen na moderní design, ale také na vysokou klimatickou odolnost, dlouhou životnost a spolehlivost. Nahrazuje běžné systémy domovních telefonů a nabízí další inteligentní funkce. Dveřní telefon Vario 2N 9137131CKU lze provozovat se všemi běžnými IP telefonními ústřednami, softwarovými IP ústřednami, které používají protokol SIP. Ale také přímo se SIP telefony bez použití serveru.

2 skladem

Katalogové číslo: 23623 Kategorie:

Popis

Dveřní komunikátor 2N 9137131CKU VARIO

Dveřní komunikátor 2N 9137131CKU svým elegantním designem zvedá úroveň vstupu do objektu.Dveřní komunikátor splňuje nejvyšší nároky nejen na moderní design, ale i na vysokou klimatickou odolnost. Je určen pro připojení k běžným IP pobočkovým telefonním ústřednám, případně virtuálním IP ústřednám s podporou SIP protokolu. Ale také přímo ve spojení se SIP telefony bez použití serveru. Ve spojení s telefonní ústřednou nahradí i rozsáhlé systémy domovních telefonů. A ještě přidá řadu inteligentních a praktických funkcí, které běžné domovní interkom systémy neumožňují. Dveřní telefon 2N 9137131CKU je modulární systém k použití buď samostatně, nebo pro vybudování systému rozsáhlejšího a s více různými ovládacími prvky. Například moduly vestavné kamery, čtečky karet přístupového systému, kódové zámky, přídavná relé, informací panely stejného designu a další. Všechny komponenty jsou v plochém provedení a je možné je instalovat přímo na stěnu i bez sekání do zdi. Také instalační příslušenství je široké a propracované do detailu.

Povětrnostní ochrana dveřního interkomu

Nerezové stříšky proti dešti pro instalace na omítku nebo pod omítku. Samostatné nerezové zápustní krabice pro naprosto čistou instalaci a také v kombinaci se stříškou – nerezová zápustná krabice se stříškou. K dispozici je také robustní nerezová antivandal maska pro zvýšení odolnosti při instalaci ve veřejných prostorách. Instalace dveřního telefonu 2N 9137131CKU je opravdu snadná, připojení ethernetového LAN kabelu, případně napájení a dveřního elektrického zámku nebo přídavných modulů je srozumitelně popsáno na zakresleno v českém návodu pro instalaci. Díky vestavěnému hlasovému průvodci v českém jazyce je programování funkcí tlačítek komunikátoru a parametrů velmi snadné.

Programovatelná tlačítka a numerická klávesnice

Klávesnici dveřního interkomu 2N 9137131CKU lze využívat také jako kódový zámek.

Dveřní komunikátor s klávesnicí 9137131CKU

Dveřní telefon 9137131CKU je vybaven 3x programovatelným tlačítkem, kamerou a numerickou klávesnicí.

Tuto klávesnici můžete využívat jako běžný telefon pro volání na konkrétního účastníka v rámci domovního systému, s tím, že telefonní seznam s čísly můžete umístit do přídavného modulu osvětleného infopanelu.

Dále můžete klávesnici využívat jako kódový zámek s kapacitou až 10 různých kódů s délkou až 16 znaků. Pro větší objekty jsou k dispozici rozšiřující moduly tlačítek. A to v provedení s osmi tlačítky nebo se šestnácti tlačítky.

Instalace a připojení dveřních zámků

Instalace IP komunikátoru 2N 9137131KU VARIO je díky přehlednému českému návodu snadná.Dveřní interkom Vario 2N 9137131CKU je připojen standardním ethernet kabelem. Po stejném kabelu můžete také dveřní interkom napájet pomocí PoE 802.3af. Pokud nemáte napájení PoE k dispozici nebo máte v blízkosti interkomu vhodný zdroj se stejnosměrným napětím 12V a možnou zátěží až 2A, lze napájení připojit přímo na svorkovnici interkomu. K dispozici máte jeden kontakt pro ovládání dveřního zámku, servozámku, elektropohonu brány nebo další vstupní zařízení. Kontakt dveřního zámku je dimenzován na max. 30V DC 1A. Volitelným příslušenstvím je malý modul druhého relé. S výhodou využijete pokud chcete jedním dveřním interkomem spínat zámek dveří a také vjezdovou bránu nebo venkovní osvětlení. Pro spínání jednoho, případně druhého relé, jsou nastavitelná samostatná hesla, která zadáte na telefonu během hovoru s návštěvou u dveřního interkomu. Následně je aktivován dveřní zámek nebo elektrický pohon brány.

Technické parametry 2N 9137131CKU VARIO

Napájení PoE 802.3af 48 V 380 mA stejnosměrné
Adaptér 12V 2A stejnosměrné
Komunikační protokol SIP
2 hlasové kanály
Podpora audio kodeků G.711 G.729
Podpora video kodeků H.264 H.263 H.263+
Kamera s rozlišením SD 640 x 480 a pozorovací úhel H55º V39º
Svorkovnice pro ethernet kabel 10/100 BASE-T
Svorkovnice napájení 12V 2A
Svorkovnice relé elektrického zámku, pohonu brány, max. 30V 1A DC
Konektory pro přídavné rozšiřující moduly a přídavný zámek
Rozměry dveřního komunikátoru 210 x 100 x 29 mm
Krytí dle normy IP 53, provozní teplota -20 až 55ºC

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.