2N 9135160 Vario

9.490  s DPH

Dveřní interkom Vario 2N 9135160 je univerzální dveřní komunikátor s 6 tlačítky. Splňuje nejvyšší nároky nejen na moderní design, ale také na vysokou klimatickou odolnost, dlouhou životnost a spolehlivost. Nahrazuje běžné systémy domovních telefonů a nabízí další inteligentní funkce. Dveřní telefon Vario 2N 9135160 lze připojit k běžné pobočkové telefonní ústředně. K provozu se využívá nejběžnější analogový FXS port telefonní ústředny, port pobočkové telefonní linky. Stupeň krytí IP 53, materiál nerez ocel, rozměry 210 x 100 x 29 mm.

2 skladem

Katalogové číslo: 23605 Kategorie:

Popis

Dveřní komunikátor 2N 9135160 splňuje nejvyšší nároky nejen na moderní design, ale i na vysokou klimatickou odolnost. Je určen pro připojení k běžné telefonní lince z pobočkové telefonní ústředny, případně z gsm nebo voip brány. Ve spojení s telefonní ústřednou nahradí i rozsáhlé systémy domovních telefonů. A ještě přidá řadu inteligentních a praktických funkcí, které běžné domovní interkom systémy neumožňují. Dveřní telefon 2N 9135160 je modulární systém k použití buď samostatně, nebo pro vybudování systému rozsáhlejšího a s více různými ovládacími prvky. Například moduly vestavné kamery, čtečky karet přístupového systému, kódové zámky, přídavná relé, informací panely stejného designu a další. Všechny komponenty jsou v plochém provedení a je možné je instalovat přímo na stěnu i bez sekání do zdi.

Také instalační příslušenství je široké a propracované do detailu. Nerezové stříšky proti dešti pro instalace na omítku nebo pod omítku. Samostatné nerezové zápustní krabice pro naprosto čistou instalaci a také v kombinaci se stříškou. K dispozici je také robustní nerezová antivandal maska pro zvýšení odolnosti při instalaci ve veřejných prostorách.

Instalace dveřního telefonu 9135160 je opravdu snadná, připojení telefonní linky, případně napájení a dveřního elektrického zámku nebo přídavných modulů je srozumitelně popsáno na zakresleno v českém návodu pro instalaci. Díky vestavěnému hlasovému průvodci v českém jazyce je programování funkcí tlačítek komunikátoru a parametrů velmi snadné.

Dveřní telefon 9135160 je vybaven šesti programovatelnými tlačítky. K dispozici je také verze se šesti tlačítky a numerickou klávesnicí. Model 9135160K. Tuto klávesnici můžete využívat jako běžný telefon pro volání na konkrétního účastníka v rámci domovního systému, s tím, že telefonní seznam s čísly můžete umístit do přídavného modulu osvětleného infopanelu. Dále můžete klávesnici využívat jako kódový zámek s kapacitou až 10 různých kódů s délkou až 16 znaků. Pro větší objekty jsou k dispozici rozšiřující modly tlačítek. A to v provedení s osmi tlačítky nebo se šestnácti tlačítky.

Technické parametry 2N 9135160 dveřní komunikátor:
Počet tlačítek 1 (s přídavnými moduly až 54 tlačítek celá sestava ). Připojení na pobočkovou telefonní ústřednu port FXS standard CCITT ( U<8V / 25mA, U<16V / 50mA). Volba impulsní nebo DTMF. Napájecí napětí pro osvětlení tlačítek 12V. Vestavěný spínač, polovodičové relé max. 48V / 1A AC nebo DC. Provozní teplota -20 až +60°C stupeň krytí IP53. Rozměry 210 x 100 x 29 mm a hmotnost 500g.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.