Gigaset DESK 400 černý

690  s DPH

Standardní stolní telefon pro pevnou linku Gigaset DESK 400 černý s možností intalace na stěnu. 4x tlačítko přímé volby, 10x paměť rychlé volby. Nevyžaduje externí napájení. DTMF nebo pulzní volba. S30054-H6538-R601

1 skladem

Katalogové číslo: 23723 Kategorie:

Popis

Gigaset DESK 400 černý

S30054-H6538-R601

Standardní stolní telefon pro pevnou linku s možností instalace na stěnu. Montáž telefonu Gigaset DESK 400 na stěnu je snadná, připevní se pouze pomocí dvou šroubů.
Telefon nevyžaduje žádné externí napájení, baterie a ani napájecí adaptéry. Přístroj je kompletně napájen pomocí telefonní přípojky. Vlastní připojení a uvedení telefonu Gigaset DESK 400 do provozu je snadné – pouze připojíte přístroj pomocí kabelu do telefonní zásuvky a už vše funguje. Připojovací kabel je součástí balení.
Můžete také upravit hlasitost vyzvánění, 3 úrovně, a vybrat jeden ze tří tónů vyzvánění.
K dispozici jsou čtyři klávesy přímé volby pro důležité kontakty, které volíte pouhým stiskem klávesy.
Také můžete využít možnosti uložení až deseti telefonních čísel jako rychlou volbu. Uložená čísla rychlé volby volíte stiskem klávesy [1…0] a následně stiskem konkrétní klávesy [1] … až … [0], kde je číslo uloženo. Těchto 10 kontaktů můžete zapsat na papírový štítek rychlých voleb v horní části telefonu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.