Spojka RJ12 2F 4pin

35  s DPH

Spojka telefonního kabelu osazená konektory RJ12. Pro spojení plochého interiérového telefonního kabelu osazeného konektory RJ12 nebo RJ11. Spojka propojuje 4 piny 6p4c.

190 skladem

Katalogové číslo: 23514 Kategorie: ,

Popis

Telefonní spojka 2x zásuvka RJ12

Standardní telefonní spojka pro prodloužení telefonního vedení s konektory typu RJ12 nebo RJ11. Rozdvojka je osazena 2x zásuvkou ( samicí ) konektoru RJ12 a propojeny jsou paralelně obě čtveřice pinů. Jedná se o standardní piny číslo 2, 3, 4 a 5. Někdy je také konektor označován jako 6P4C a spojka je přímá 1:1.

Spojka je celoplastová, nerozebíratelná a v barvě béžové.

Používá se zejména pro spojení dvou telefonních kabelů, které jsou zakončeny standardními konektory typu RJ11 nebo RJ12, a prodloužení přívodu k telefonu. Telefonní spojku můžete bez obav použít na přívodním vedení internetu ADSL nebo VDSL před připojeným oddělovačem DSL signálu do modemu, tzv. Splitteru. Na telefonním nebo xDSL výstupu oddělovacího splitteru pro internet lze spojky použít samozřejmě také.

Telefonní prodlužovací kabel – Telefonní prodlužovák

Na rozdíl od prodlužovacích kabelů pro napájení, kde se z bezpečnostních důvodů a dodržení normy musí striktně dodržovat sestava zástrčka/zásuvka, jsou pravidla u telefonních přívodů jiná. Vzhledem k tomu, že se jedná o malé napětí nejsou u prodlužovacích a přívodních kabelů používány vždy sestavy samec/samice, ale vše je řešeno jako samec, zástrčka, na kabel a přístrojová nebo zásuvková samice. Prodlužovací telefonní kabel je standardně řešen jako kabel zakončený na obou koncích zástrčkou ( samcem ) a spojkou se dvěma zásuvkami.

Telefonní konektory | RJ9 RJ10 RJ11 RJ12

Přehled o konektorech používaných v telefonii naleznete v kategorii kabely zásuvky a konektory zde

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.