Nová ústředna Panasonic KX-NS500NE. Služby, funkce, kompatibilita, popis a kapacita.

Panasonic KX-T7730CE-B

4.137  s DPH

Systémový telefon Panasonic KX-T7730CE, vhodný pro ústředny KX-TEA308, KX-TES824, KX-TEM824. Kompatibilitu s předchozími modely ústředen konzultujte s našimi techniky. Funkce hlasitého telefonu, LCD 16 znaků, 12 programovatelných tlačítek s LED indikací stavu pro snadnou dostupnost nejčastěji používaných funkcí, regulace hlasitosti reproduktoru a sluchátka. Barva matná černá.

Dostupné na objednávku.

Popis

Systémový telefon Panasonic KX-T7730CE-B je navržen jako přátelský systém pro každého. Jednoduchý a uživatelsky přívětivý telefon s programovatelnými klávesami pro zvýšení produktivity telefonních operací. Určeno pro připojení na analogové telefonní ústředny Panasonic KX-TEM824 KX-TES824 a KX-TEA308. Typové označení KX-TEM824CE KX-TES824CE nebo KX-TEA308CE. Je také kompatibilní a vhodný i pro předchozí řady ústředen KX-TA616CE KX-TA308CE KX-T123210 KX-T61610 a KX-T30810.

Telefon KX-T7730CE-B splní veškeré nároky na zlepšení kvality a pohodlí vaší komunikace. Ať už vyžadujete přehledný a dobře čitelný displej, individuální nastavení funkčních tlačítek a intuitivní ovládání funkcí a pohybu v menu. Displej telefonu KX-T7730CE-B jasně zobrazuje všechny potřebné informace na šestnácti řádkovém displeji s dobrou čitelností. Zřejmě nejpoužívanější jsou na telefonech KX-T7730CE-B programovatelné klávesy s dvoubarevnou světelnou LED indikací stavu funkce nebo pobočkové nebo vnější linky. Umožňují snadné přepojení hovoru jedním dotykem, optickou indikaci stavu linky, přihlášení a odhlášení účastníka skupiny a mnoho dalších užitečných funkcí. Nemůže také zapomenout na tlačítko přesměrování příchozích hovorů, případně aktivaci funkce „nerušit“. Funkci přesměrování využijete při odchodu ze svého pracoviště nebo pokud momentálně nechcete být příchozími telefonáty rušeni. U systémových přístrojů Panasonic jste vždy na správné lince.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.